FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

KONFERENCJA

KONGRES PSYCHIATRIA NIEOCZYWISTA 2018

Kongres skierowany jest do lekarzy praktyków rożnych specjalizacji: psychiatrów, kardiologów, urologów, gastrologów, anestezjologów, i innych.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Dla lekarzy
Wyświetleń: 146
Numer ogłoszenia: 5500
cena:
0 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2018-05-25
2018-05-26
Warszawa
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: KIMZE Sp. z o. o.
Telefon kontaktowy: 606882689
OPIS

 

  • Kongres skierowany jest do lekarzy praktyków rożnych specjalizacji: psychiatrów, kardiologów, urologów, gastrologów, anestezjologów, i innych., którzy w swojej codziennej pracy stykają się z zagadnieniami i trudnościami związanymi ze sferą psychiczną swoich pacjentów.
  • Formuła Kongresu jest bardzo praktyczna, oparta o przypadki z gabinetów i bogatej praktyki klinicznej zaproszonych wykładowców.
  • Gwarantujemy praktyczne, wielowątkowe podejście do prezentowanych zagadnień z dziedziny psychiatrii, kardiologii, urologii, bólu, gastrologii, ginekologii i innych. Sesje prowadzą wspólnie specjaliści z powyższych dziedzin medycyny   dzieląc się swoimi doświadczeniami, problemami i trudnościami w leczeniu chorych "nieoczywistych" - chorych u których zaburzenia psychiczne współistnieją z chorobami somatycznymi.   ?
  • Gwarantujemy interdyscyplinarne dyskusje, szukanie rozwiązań w konkretnych jednostkach klinicznych, bardzo przydatne  ?
  • W ramach sesji "Trudnych przypadków" omówione zostaną przypadki kliniczne z pogranicza psychiatrii, które stanowić będą doskonały materiał do dyskusji i nauki dla innych uczestników Kongresu.?
  • Zapraszamy także do spotkań z ekspertami w ramach "Gorących Stolików", stanowisk, przy których będą czekali na Państwa eksperci, z którymi można będzie przedyskutować swoje przypadki i doświadczenia kliniczne.  
OPINIE I KOMENTARZE